Indywidualna

Grupowa 

Psychoterapia

Nasze myśli, zachowania i uczucia mają swoje źródła w przeróżnych doświadczeniach. Niezależnie czy się z tym zgadzamy, czy nie - tak po prostu jest. Im bardziej nasze doświadczenia są traumatyczne tym zaczynamy odczuwać większy niepokój i większy chaos wdziera się w nasze życie. Zaczynamy chorować. Psychoterapia to medyczna forma leczenia, która pomaga w uporządkowaniu naszych myśli, uświadomieniu towarzyszących im emocji i wypracowaniu jak najskuteczniejszych sposobów radzenia sobie z przeciwnościami. Psychoterapia to rozmowa inna niż wszystkie, na którą serdecznie Cię zapraszam.

Psychoterapia młodzieży i dorosłych

Problemy natury psychicznej nie są związane tylko i wyłącznie z określoną grupą wiekową. Mają przede wszystkim związek z tym co przeżywamy, bez względu na to ile mamy lat. Psychoterapia jest skuteczną metodą leczenia problemów psychicznych skierowaną zarówno do młodzieży jak i dorosłych. Bez względu na wiek, każda osoba może liczyć na indywidualne podejście i troskę psychoterapeuty o to co przeżywa. Zarówno młodzież i jak i osoby dorosłe otrzymają skuteczną pomoc ze strony psychoterapii.

Psychoterapia w leczeniu depresji

Jest taka choroba, która potrafi dopaść każdą osobę. Jej objawy mogą pojawić się kiedy chcemy rozpocząć nowy dzień, albo kiedy mamy zamiar iść spać. Potrafi nas otoczyć kocem poczucia beznadziejności własnego życia, zadać tak silny psychiczny ból, że będziemy bezradni wobec... właściwie wszystkiego. To depresja. Chorują na nią osoby młode i dorosłe. Depresja często jest trudna do wykrycia bo potrafi się kluć i ukrywać pod takimi objawami jak "zwykłe problemy z zasypianiem", nadciśnienie, zmniejszone uczucie głodu, czy lekkie przemęczenie. Czasem wszystko wraca do normy, a czasem wszystko wali się do góry nogami. Tabletki uspokajające zaczynają działać coraz słabiej. Psychoterapia to często ostatnia deska ratunku. W leczeniu depresji psychoterapia jest udowodnioną naukowo, skuteczną formą leczenia.

Zapraszam do kontaktu, Kamil Chołuj

Zadzwoń i umów spotkanie
Umów spotkanie
tel 600217653

Kamil Chołuj - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się ze mną

kontakt@kamilcholuj.pl

+48 600 217 653