Pierwsze Godziny

to projekt szkoleniowy, zestaw wiedzy, narzędzi i technik wpływających na codzienny rozwój intelektualny każdego człowieka. Pierwsze Godziny wyjaśniają problemy i podają gotowe oraz modyfikowalne rozwiązania. W tym celu została zintegrowana wiedza z zakresu socjologii, psychologii, neurobiologii i fizyki. Projekt zakłada, że stosowane mechanizmy rozwojowe powinny być skuteczne i mieć swój rodowód w badaniach naukowych.

Poznasz...jak działa Twój organizm, jak reaguje Twój układ nerwowy i dlaczego to nie my nosimy mózgi tylko mózgi noszą nas.

Świat na nowo. Odkryjesz niezmienne procesy jakie decydują o zachowaniu ludzi. Zaczniesz od własnej biologii -mózgu i układu nerwowego. To tam mają początek decyzje podejmowane przez Ciebie. Dowiesz się, że to nie wszystko. Ludzie żyjąc ze sobą i komunikując się wszystko to naginają, manipulują i każdy próbuje ugrać coś dla siebie. Chociaż mało kto z tego zdaje sobie sprawę. Witamy w społeczeństwie.

Zrozumiesz... że jako człowiek dysponujesz narzędziami, które pozwalają Ci wpływać na własne zachowanie, decydować o emocjach i wyzwalać je u innych ludzi, a to jest już ogromna odpowiedzialność. 
 
Nauczysz się... jak to wszystko robić. Jak uruchamiać własne mechanizmy dobrego samopoczucia i jak to robić u innych ludzi.
 

Zapraszam do kontaktu, Kamil Chołuj

Zachowaj energię przez cały dzień - w domu, w pracy, w szkole
Dlaczego tak łatwo się denerwuję i co z tym mogę zrobić
... każdego dnia, o każdej porze - przeżywasz, decydujesz, oddziałujesz...

Skontaktuj się ze mną

kontakt@kamilcholuj.pl

+48 600 217 653