Indywidualna

Grupowa 

Terapia grupowa

Prowadzę dwa rodzaje terapii grupowej. Terapię otwartą oraz opartą o opracowany przeze mnie program terapii grupowej, skoncentrowanej na określonej grupie zawodowej.

Terapia grupowa otwarta

Wyobraź sobie, że wraz z innymi osobami stajesz się częścią grupy. Często będziecie mieli podobne problemy i wspólne cele - poprawa relacji z innymi ludźmi, zmaganie się z traumatycznymi doświadczeniami czy poszukiwaniem sensu własnego życia. Terapia grupowa jest formą leczenia, pomocy gdzie uczestnicy grupy terapeutycznej mogą podzielić się własnymi doświadczeniami, przeciwstawić się osamotnieniu i braku zrozumienia.

Dla kogo: dla osób u których problemy natury psychicznej mogą wynikać z niewłaściwych relacji międzyludzkich, dla tych którzy chcą polepszyć własne umiejętności społeczne (np. komunikacja, samoocena).

Terapia grupowa w oparciu o wykonywany zawód

To unikalny projekt terapeutyczny oparty o indywidualne potrzeby rozwojowe określonej grupy zawodowej. Terapia grupowa w oparciu o wykonywany zawód (grupa terapeutyczna dla sprzedawców) - została opracowana z myślą o określonej grupie zawodowej - osób zajmujących się handlem i sprzedażą. Jej celem jest aby każdy uczestnik grupy mógł zmierzyć się z własnymi emocjami w atmosferze współpracy i zrozumienia innych osób. Da to możliwość doświadczenia własnych emocji związanych z zawodowymi trudnościami pracy w sprzedaży - oraz doświadczyć tego samego od reszty uczestników grupy. Dzięki temu każda osoba uzyska dla siebie coś znacznie więcej niż nawiązanie nowych kontaktów i wymianę doświadczeń. Praca w takiej grupie to wyjątkowa możliwość samopoznania własnych wartości, zachowań oraz umiejętność kontroli stanów emocjonalnych. Będziecie wymieniać się czymś znacznie ważniejszym niż wizytówki - waszymi odczuciami i myślami.

Dla kogo: dla osób na co dzień zajmujących się handlem i sprzedażą, czyli tych osób, na których barkach leży bezpośrednio odpowiedzialność za utrzymanie płynności finansowej firm.

Zapraszam do kontaktu, Kamil Chołuj

Skontaktuj się ze mną

kontakt@kamilcholuj.pl

+48 600 217 653